-= Меню =-

Бібліографічний огляд «Технологічні властивості зерна тритикале» у Науковій бібліотеці

5 жовтня в інформаційно-бібліографічному відділі Наукової бібліотеки відбувся бібліографічний огляд на тему: «Технологічні властивості зерна тритикале». Слухачами заходу стали студенти 21-т групи інженерно-технологічного факультету

Бібліографічний список джерел за темою підготувала провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу Людмила Бондаренко. Провів огляд наукової літератури доцент кафедри технології зберігання і переробки зерна Віталій Любич, який наголосив, на тому, що в Україні тритикале впевнено стає однією з основних культур. Тритикале – штучно синтезована культура, яка характеризується високими якісними показниками. Зерно – перспективна сировина для виробництва великого асортименту продуктів харчування. Технологічні властивості зерна тритикале визначають напрям його використання та залежать від умов вирощування. Створення нових сортів цієї культури забезпечує дедалі більшу популярність.

Людмила Бондаренко звернула увагу студентів на те, що список літератури за даною темою нараховує 58 найменувань книг і статей періодичних видань. Більш детально ознайомитись з інформацією можна звернувшись в довідково-бібліографічний відділ  Наукової бібліотеки університету.

Останні новини Наукової бібліотеки