-= Меню =-

Молодість та здоров’я – радість життя

Щоб  бути  здоровим,  потрібні  власні  зусилля, постійні  й  значні.
 Замінити  їх не можна нічим.
 (М. Амосов)

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я, починаючи з 1950 року.

Саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ).

Здоров’я – це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Згідно з даними вчених, здоров'я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40% — соціальними й природними умовами життя, 10% становить спадковість. Геніальний лікар і філософ Давнього світу Гіппократ стверджував, що яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби.

В аспірантській залі Наукової бібліотеки УНУС діє книжкова виставка «Молодість та здоров’я – радість життя», яка присвячена Всесвітньому дню здоров’я.

Олена Полянецька,
провідний бібліотекар.
Лідія Кецкало,
бібліотекар І категорії

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 16.07.2019 Бухгалтер – моя професія

  • 12.07.2019 Етикет як прояв моральної культури особистості

  • 08.07.2019 Будівничі майбутнього