-= Меню =-

Інформуємо про вебінари від Clarivate

До вашої уваги пропонуємо розклад вебінарів від Clarivate. Вони безкоштовні, українською у ZOOM. Необхідна попередня реєстрація. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

9 листопада

Тема: Різновиди пошукових запитів у Web of Science Core Collection

Тези: У Web of Science Core Collection є чотири типи пошуків: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. Розберемо що можемо знайти, з яких джерел, синтаксис пошуків, складнощі з якими можуть стикнутися користувачі та як їх уникнути. Збережемо та проаналізуємо результати

Час 10:15–11:15

Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_fW-hyhzSTyCOkrCbNp0YlQ


16 листопада

Тема: EndNote: оформлення статті за форматом журналу

Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на ваші питання.

Час 10:15–11:15

Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hceNHQuvTq2W4OrPzDgWZg


23 листопада

Тема: Бази на платформі Web of Science

Тези: На сьогодні на платформі Web of Science розміщено 17 баз даних. Частіше ми працюємо з Web of Science Core Collection. На вебінарі коротко ознайомимося з іншими базами і чим вони можуть бути корисні науковцю. Зокрема Derwent Innovations Index, Регіональні індекси наукового цитування, MedLine. Відповіді на ваші питання.

Час 10:15–11:15

Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nFRW3_pgRFix-zxcwqO4Vw


30 листопада

Тема: Research Smarter Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index

Тези: Нещодавнє додавання ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index до платформи Web of Science пропонує комплексне рішення для пошуку журналів, дисертацій та дисертацій, препринтів та інших ресурсів на одній платформі. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як два нових індекси пропонують оптимізований шлях для дослідників, надаючи більш повне уявлення про дослідницький ландшафт.

Час 10:15–11:15

Реєстрація

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9jUxAUufR-GDMsmi8VY3zg

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 29.04.2024 Георгій Гринь: від досліджень ґрунтового покриву до укладання карт ґрунтів України