-= Меню =-

Маркетинг – ефективний інструмент успішної економіки

Щороку, 25 жовтня відзначається День маркетолога – неофіційне українське свято спеціалістів з маркетингу.

Маркетолог - це спеціаліст з вивчення смаків покупців і просування товару. Досліджує, яка продукція буде користуватися великим попитом і чому, оцінює ринок конкретних товарів і послуг. Проводить ретельний моніторинг галузі, організує роботу інтерв'юерів, з'ясовують уподобання покупців. Обробляє інформацію за допомогою спеціальних комп'ютерних програм. Складає докладний звіт з цифрами, графіками, порівняльні характеристики. Робить прогноз і розробляє рекомендації. В залежності від досвіду роботи може займати посади асистента маркетолога, маркетолога-дослідника (або маркетолога-аналітика), начальника відділу, директора з маркетингу.

Від професіоналізму маркетолога і його сумлінності залежить успіх будь-якого бізнесу - адже жодна фірма не зможе вижити на ринку, якщо буде виробляти незатребувану продукцію, яка не знайде свого споживача.

Робота маркетолога дуже різноманітна, як різноманітні і товари, які виробляються і продаються в сучасному світі.

У читальній залі № 2 підготовлено тематичну виставку «Маркетинг – ефективний інструмент успішної економіки», яка презентує сучасну літературу з маркетингу. Запрошуємо всіх до перегляду.

Віра Побережець,

провідний бібліотекар

Останні новини Наукової бібліотеки