-= Меню =-

Зустрічайте нові вебінари від Clarivate для науковців

Бібліотека Уманського НУС інформає, що в липні та серпні відбудуться безкоштовні вебінари від Clarivate українською мовою. Учасник, що прослухає більше, ніж 90% основного часу вебінару, отримає сертифікат учасника. Заходи проходять на платформі Webex. Зверніть увагу, що вона не підтримує операційні системи ХР та нижче, тож необхідно обрати відповідний комп’ютер, планшет, або смартфон. Нижче наводимо графік проведення вебінарів.


7 липня 2022

Тема: Оцінка міжнародної співпраці. Серія Clarivate науковцям.

Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

16:15–17:15 РЕЄСТРАЦІЯ


26 липня 2022

Тема: Research Smarter: Демонстрація досліджень вашої установи. Серія Research Smarter

Тези: Незалежно від того, чи є ви окремим дослідником чи адміністратором установи, демонстрація вашої роботи відіграє ключову роль у залученні підтримки та налагодженні нових партнерських відносин. Відвідайте цю сесію, щоб дізнатися більше про створення надійних профілів дослідників та установ, які використовують інструменти та дані Clarivate. Зробіть цінну роботу у вашому портфоліо більш доступною!

Реєстрація перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15–11:15 РЕЄСТРАЦІЯ


11 серпня 2022

Тема: Презентація наукових здобутків вченого. Серія Clarivate науковцям.

Традиційно оцінку наукової діяльності вченого проводять по опублікованих роботах, оглядах, патентах, отриманих грантах, участі в рецензуванні тощо. Наявність однофамільців, що можуть працювати в тій самій галузі, зміна науковцем прізвища або варіації транслітерації, тематика роботи на стику наук, та зміна місця роботи, наприклад наукові стажування чи робота за грантами значно ускладнюють ідентифікацію робіт науковця. Протягом вебінару розглянемо основні наукометричні показники які використовуються для наукової діяльності, пошук на аналіз науковця у Web of Science, корегування авторських профілів на інших ресурсах зокрема Publons, Orcid, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання слухачів.

Реєстрація оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:

10:15–11:15 РЕЄСТРАЦІЯ

16:15–17:15 РЕЄСТРАЦІЯ

 

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 29.04.2024 Георгій Гринь: від досліджень ґрунтового покриву до укладання карт ґрунтів України