-= Меню =-

Підприємництво – сучасна форма господарювання в Україні

«Якщо ви хочете досягти успіху, ваше серце повинно бути у вашому бізнесі, а ваш бізнес повинен бути у вашому серці»

Томас Дж. Уотсон

4 вересня в Україні відзначається День підприємця. Свято встановлено Указом Президента № 1110/98 від 05.10.1998, щоб відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

У цей день ми вшановуємо енергійних, ініціативних людей, які зуміли організувати і успішно розвинути свою справу. Знайти і міцно зайняти своє місце в економіці країни, втілювати в життя нові ідеї та проекти – це талант і одночасно велика праця, гідна пошани і підтримки, особливо в такий нелегкий час для України.

Тож, у цей святковий день, шановні підприємці, колектив бібліотеки  зичить Вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя вам і вашим родинам!

На щастя багато українських підприємців знаходять ресурси та продовжують підтримувати державу і допомагати нашим героїчним Збройним Силам, силам Територіальної Оборони, медикам, медичним закладам, а також громадянам країни.

Є розповсюджена думка, що патріотизм проявляється в здатності пожертвувати собою заради інших. Це далеко не вичерпне визначення. Самопожертва – якість, з якою можна виграти окремий бій, але не війну. Для перемоги потрібна злагоджена робота людей, які вміють робити свою справу круто. Тому, робіть те, що ВИ вмієте найкраще  та віримо в ЗСУ.

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами інформаційного дайджесту «ПІДПРИЄМНИЦТВО – СУЧАСНА ФОРМА ГОСПОДАРЮВАННЯ В УКРАЇНІ», які допоможуть в ефективному управлінні підприємством. Представлена література широко розкриває питання державної політики розвитку підприємництва в Україні, економіки та організації бізнесу, економічної та майнової безпеки підприємництва, а також з психології бізнесу, бізнес-етики та бізнес-культури.

Наталія Олейніченко, заступник директор бібліотеки

Останні новини Наукової бібліотеки