-= Меню =-

Співпраця з видавництвами

Видавництво “Знання”

Видавництво “Знання” спеціалізується на виданні переважно підручників і навчальних посібників для вищих навчальних закладів.

Видавництво “Кондор”

ТОВ “Кондор-Видавництво” - одне з найбільших підприємств України з видання і продажу навчальної літератури. Тематика літератури досить різноманітна - це: економіка промисловості і сільського господарства, фінанси та банківська справа, юриспруденція, культура і мистецтво, туризм, медична та технічна література.

 

 Видавництво “Каравела”

Видавництво"Каравела" працює на книговидавничому ринку України понад 15 років. Спеціалізується на виданні пудручників і навчальних посібників для ВНЗ з економічних, гуманітарних, природничих та технічних наук (історія, соціологія, політологія, філософія, педагогіка, психологія, право, екологія, хімія, інформатика, інженерна та комп'ютерна графіка, електротехніка, економіка, менеджмент та ін.)

 

 ТОВ "Видавництво "Центр учбової літератури"

 

 

 Видавництво "Олди плюс"

Видавництво засновано в 2000 році. Книги, представлені на сайті, виготовлені на власній поліграфічній базі і доступні до придбання.

 

 

 Видавництво “Магнолія 2006”

Львівська видавнича фірма "Магнолія-2006" пропонує навчальну літературу з суспільно-гуманітарного, економічного, природничо-технічного та медичного напрямків. Видавництвом створені оригінальні за змістом, структурою, дизайном, подачею матеріалу навчальні видання з використанням основних методів навчання: словесного, наочного і практичного

 

 Видавництво “Університетська книга”

 

   Видавництво ПАТЕРИК

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 28.06.2024 Книжкова виставка «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава»

  • 25.06.2024 Цікаві факти з біографії українського прозаїка Марка Черемшини: до 150-річчя від дня народження