-= Меню =-

Про бібліотеку

Бібліотека цілеспрямовано формує власні фонди спільно з розвитком і реалізацією системи бібліотечно-бібліографічного обслуговування професорсько-викладацького складу, студентів та співробітників університету. Нині загальний фонд нараховує близько 250 тис. томів наукової, навчальної та художньої літератури.

Щороку бібліотека обслуговує понад 20 тис. користувачів, яким видається понад 520 тис. книг та інших документів. Студентам-першокурсникам проводяться заняття з дисципліни "Інформаційна культура студента". На практичних заняттях студенти навчаються застосовувати традиційні та електронні джерела пошуку інформації. Особлива увага приділяється оформленню бібліографічних списків літератури, згідно ДОСТу, а також навичкам користування довідково-бібліографічним апаратом бібліотеки.

Структурні підрозділи бібліотеки: відділ наукової обробки літератури та організації каталогів, інформаційно-бібліографічний відділ, зала каталогів і картотек, читальна зала для періодичних видань, читальна зала та абонемент навчальної літератури с.-г. напрямку, читальна зала та абонемент навчальної літератури економічного напрямку, відділ обслуговування наукових співробітників, абонемент наукової літератури, зала інформаційних технологій, відділ збереження фондів.

Гордістю бібліотеки є музейна кімната «Библіотеки Уманскаго средняго училища садоводства и земледълія», де збережені унікальні та рідкісні видання.

При бібліотеці працює літературна студія «Алеями вічного саду».

Працівники бібліотеки беруть активну участь у всіх заходах університету, відкликаються на всі потреби викладачів та студентів. У читальних залах проводяться літературні вечори, виховні години, презентації, зустрічі з цікавими людьми.

З 2014 року Уманський НУС розширив межі своєї міжнародної співпраці, уклавши угоду про співробітництво з Торгово-Промисловою Палатою Італії в Україні. Внаслідок цього в Науковій бібліотеці університету було створено Центр українсько-італійської співпраці УНУС.

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 28.06.2024 Книжкова виставка «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава»

  • 25.06.2024 Цікаві факти з біографії українського прозаїка Марка Черемшини: до 150-річчя від дня народження