-= Меню =-

Тестовий доступ

Відкритий вільний доступ до повнотекстової бази даних DOAJ: Directory of Open Access Journals
Доступ до текстів журнальних статей з біології, хімії, медицини, соціальних наук, комп'ютерних технологій. Повнотекстова база даних.
Доступ вільний
Відкритий вільний доступ до Electronic Library of Mathematics
Електронна бібліотека математики, забезпечує доступ до мережевих видань: журнали, книги та ін.
Доступ вільний
Відкритий вільний доступ до Directory of Open Access Scholarly Resources (ROAD)
ROAD - каталог наукових ресурсів у відкритому доступі. Включає в себе ряд Open Access-ресурсів, в тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали включаються в каталог на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці.
Доступ вільний
Відкритий тестовий доступ до міжнародної видавничої компанії Scopus (Elsevier)
База даних видавництва є найбільшою в світі і містить єдину реферативну і наукометричними БД, яка індексує більше 18500 найменувань науково-технічних і медичних журналів приблизно 5000 міжнародних видавництв. Щодня оновлювана база даних Scopus містить записи аж до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Вона забезпечує підтримку в пошуку наукових публікацій і пропонує посилання на все, що вийшло цитами обширного обсягу доступних статей.
Доступ надається до 30 листопада 2020 року.
Відкритий тестовий доступ до міжнародної видавничої компанії Nature Publishing Group (NPG)
Nature Publishing Group (NPG) - міжнародна видавнича компанія, яка публікує наукові журнали. Входить до складу видавничої групи Macmillan Publishers, якою в свою чергу володіє Georg von Holtzbrinck Publishing Group. Головним і найбільш відомим журналом, що випускається NPG є Nature є щотижневий міждисциплінарний науковий журнал, що видається з 1869 року. Основні тематичні напрямки публікацій: науки про життя (включаючи медицину), хімічні науки, науки про Землю та довкілля, Фізичні науки.
Доступ надається до 31 грудня 2018 року.
Відкритий тестовий доступ до повнотекствої бібліотечної системи JSTOR
JSTOR - це доступ до архівних номерів провідних журналів з гуманітарних, суспільних і природних науках. У колекції поміщають точні електронні копії всіх номерів журналів з моменту заснування.
Доступ надається до 28 лютого 2019 року.
Відкритий тестовий доступ до бібліотечної системи Business Source Complete
Наукова база даних для бізнесу, що містить велику колекцію бібліографічних відомостей і повних текстів. До числа різноманітних видань, пропонованих цією базою даних, відносяться покажчики і реферати найбільш важливих наукових журналів для бізнесу за період з 1886 р по теперішній час. Крім того, надані посилання на цитування з можливістю пошуку для більш ніж 1300 журналів.
Доступ надається до 30 листопада 2018 року.
Відкритий тестовий доступ до бібліотечної системи Znanium.com
Ресурс містить колекцію електронних версій книг , журналів , статей та ін . , Згрупованих за тематичними і цільовим ознаками.
«УКРАЇНСЬКИЙ ІНДЕКС НАУКОВОГО ЦИТУВАННЯ»
У тестовому режимі відкритий доступ до нового ресурсу - «Український індекс наукового цитування», що дозволяє проводити наукометричний моніторинг суб'єктів наукової діяльності України.
ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННО-БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМІ (ЕБС) ВИДАВНИЦТВА «Лань»
Ресурс містить 120 періодичних видань з соціально-гуманітарних, природничих і технічних наук, що видаються вищими навчальними закладами Росії, а також до класичних праць з історії, філософії, соціології, літературознавства, економіки, права, психології, педагогіки та інших наук.
Доступ до наукової періодики України
Ресурс містить більше ніж 2422 - журналів; 19859 - випусків; 476663 - повних тексів статей.
Тестовий доступ до платформи PressReader
Ресурс містить більше- 5000 газет і журналів на 60 мовах; Газети, представлені в їх традиційному форматі і розмірі, включаючи повний зміст, зображення і рекламу; зручна навігація та інтерфейс на 9 іноземних мовах, включаючи російську; миттєвий переклад статті на 13 іноземних мовах, включаючи російську; можливість друку будь-якої газети і будь-якої статті; можливість прослуховування (аудіо-версія); пересилання статті по e-mail, опублікування в блогах і соціальних мережах; простий і розширений пошук; фотогалерея основних світових подій; мобільна версія для планшетів або мобільних телефонів..
«Архив научных журналов»
«Архив научных журналов» включає колекції низки повідних зарубіжних наукових видавництв, у т. ч. Oxford University Press, Cambridge University Press, Sage Publications, Annual Reviews і Журнал Nature. У кожній колекції представлені метадані та повні тексти статей.
Тестовий доступ до електронного архіву Інтернет-бібліотеки ЗМІ Public.Ru
Понад 90 млн. статей російськомовних ЗМІ; більше 15 000 ЗМІ: газет, журналів, інформаційних агентств, інтернет-видань, телеканалів і радіостанцій; ЗМІ всіх регіонів Росії, України та країн СНД, а також більше 10 зарубіжних держав; більше 100 тис. нових документів щоденно; 100% відповідність електронних версій вийшли номерами друкованих видань центральних газет і журналів; графічні зображення публікацій, фотографії, діаграми та інші візуальні матеріали друкованих ЗМІ (за запитом); доступ до свіжих матеріалів центральних ЗМІ до 9 години ранку. 
Доступ вільний

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 14.01.2021 Агатангел Кримський в українській та світовій культурі

  • 12.01.2021 Життя на сторінках чи сторінки з життя… До 145-річчя від дня народження Джека Лондона