-= Меню =-

Доступ до баз даних

Відкритий доступ до Scopus (Elsevier)
База даних видавництва є найбільшою в світі і містить єдину реферативну і наукометричними БД, яка індексує більше 18500 найменувань науково-технічних і медичних журналів приблизно 5000 міжнародних видавництв. Щодня оновлювана база даних Scopus містить записи аж до першого тому, першого випуску журналів провідних наукових видавництв. Вона забезпечує підтримку в пошуку наукових публікацій і пропонує посилання на все, що вийшло цитами обширного обсягу доступних статей.
Відкритий доступ до Web of Science
Наукометрична база даних є однією з найбільших та популярних мультидисциплінарних наукових платформ у світі, яка включає в себе понад 18000 провідних журналів
Відкритий доступ до Science Direct
повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів
Відкритий вільний доступ до повнотекстової бази даних DOAJ: Directory of Open Access Journals
Доступ до текстів журнальних статей з біології, хімії, медицини, соціальних наук, комп'ютерних технологій. Повнотекстова база даних.
Доступ вільний
Відкритий вільний доступ до Electronic Library of Mathematics
Електронна бібліотека математики, забезпечує доступ до мережевих видань: журнали, книги та ін.
Доступ вільний
Відкритий вільний доступ до Directory of Open Access Scholarly Resources (ROAD)
ROAD - каталог наукових ресурсів у відкритому доступі. Включає в себе ряд Open Access-ресурсів, в тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали включаються в каталог на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці.
Доступ вільний
Відкритий доступ до міжнародної видавничої компанії Nature Publishing Group (NPG)
Nature Publishing Group (NPG) - міжнародна видавнича компанія, яка публікує наукові журнали. Входить до складу видавничої групи Macmillan Publishers, якою в свою чергу володіє Georg von Holtzbrinck Publishing Group. Головним і найбільш відомим журналом, що випускається NPG є Nature є щотижневий міждисциплінарний науковий журнал, що видається з 1869 року. Основні тематичні напрямки публікацій: науки про життя (включаючи медицину), хімічні науки, науки про Землю та довкілля, Фізичні науки.
Відкритий доступ до повнотекствої бібліотечної системи JSTOR
JSTOR - це доступ до архівних номерів провідних журналів з гуманітарних, суспільних і природних науках. У колекції поміщають точні електронні копії всіх номерів журналів з моменту заснування.
Відкритий доступ до бібліотечної системи Business Source Complete
Наукова база даних для бізнесу, що містить велику колекцію бібліографічних відомостей і повних текстів. До числа різноманітних видань, пропонованих цією базою даних, відносяться покажчики і реферати найбільш важливих наукових журналів для бізнесу за період з 1886 р по теперішній час. Крім того, надані посилання на цитування з можливістю пошуку для більш ніж 1300 журналів.
Відкритий тестовий доступ до бібліотечної системи Znanium.com
Ресурс містить колекцію електронних версій книг , журналів , статей та ін . , Згрупованих за тематичними і цільовим ознаками.
«УКРАЇНСЬКИЙ ІНДЕКС НАУКОВОГО ЦИТУВАННЯ»
У тестовому режимі відкритий доступ до нового ресурсу - «Український індекс наукового цитування», що дозволяє проводити наукометричний моніторинг суб'єктів наукової діяльності України.
ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННО-БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМІ (ЕБС) ВИДАВНИЦТВА «Лань»
Ресурс містить 120 періодичних видань з соціально-гуманітарних, природничих і технічних наук, що видаються вищими навчальними закладами Росії, а також до класичних праць з історії, філософії, соціології, літературознавства, економіки, права, психології, педагогіки та інших наук.
Доступ до наукової періодики України
Ресурс містить більше ніж 2422 - журналів; 19859 - випусків; 476663 - повних тексів статей.
Доступ до платформи PressReader
Ресурс містить більше- 5000 газет і журналів на 60 мовах; Газети, представлені в їх традиційному форматі і розмірі, включаючи повний зміст, зображення і рекламу; зручна навігація та інтерфейс на 9 іноземних мовах, включаючи російську; миттєвий переклад статті на 13 іноземних мовах, включаючи російську; можливість друку будь-якої газети і будь-якої статті; можливість прослуховування (аудіо-версія); пересилання статті по e-mail, опублікування в блогах і соціальних мережах; простий і розширений пошук; фотогалерея основних світових подій; мобільна версія для планшетів або мобільних телефонів..
«Архив научных журналов»
«Архив научных журналов» включає колекції низки повідних зарубіжних наукових видавництв, у т. ч. Oxford University Press, Cambridge University Press, Sage Publications, Annual Reviews і Журнал Nature. У кожній колекції представлені метадані та повні тексти статей.
Доступ до електронного архіву Інтернет-бібліотеки ЗМІ Public.Ru
Понад 90 млн. статей російськомовних ЗМІ; більше 15 000 ЗМІ: газет, журналів, інформаційних агентств, інтернет-видань, телеканалів і радіостанцій; ЗМІ всіх регіонів Росії, України та країн СНД, а також більше 10 зарубіжних держав; більше 100 тис. нових документів щоденно; 100% відповідність електронних версій вийшли номерами друкованих видань центральних газет і журналів; графічні зображення публікацій, фотографії, діаграми та інші візуальні матеріали друкованих ЗМІ (за запитом); доступ до свіжих матеріалів центральних ЗМІ до 9 години ранку. 
Доступ вільний
Biology & Science 

Розміщено статті та дослідницькі праці з біології. Більша частина публікацій у відкритому доступі або вказано дату, коли стаття буде доступна. Англійською мовою. 

American Journal of Botany (AJB) 

Публікує дослідження, які становлять інтерес для широкої аудиторії вчених в усіх галузях біології рослин (структура, функції, розвиток, різноманітність, генетика, еволюція, розмноження, систематика), в усіх рівнях організації, а також в усіх груп рослин і суміжних організмів (ціанобактерій, водоростей, грибів і лишайників). Англійською мовою. 

Останні новини Наукової бібліотеки