-= Меню =-

Доступ до баз даних

   

   

   

Відкритий вільний доступ до повнотекстової бази даних DOAJ: Directory of Open Access Journals
Доступ до текстів журнальних статей з біології, хімії, медицини, соціальних наук, комп'ютерних технологій. Повнотекстова база даних.
Доступ вільний
Відкритий вільний доступ до Electronic Library of Mathematics
Електронна бібліотека математики, забезпечує доступ до мережевих видань: журнали, книги та ін.
Доступ вільний
Відкритий вільний доступ до Directory of Open Access Scholarly Resources (ROAD)
ROAD - каталог наукових ресурсів у відкритому доступі. Включає в себе ряд Open Access-ресурсів, в тому числі журналів, матеріалів конференцій, монографій та інституційних репозитаріїв. Матеріали включаються в каталог на основі певних критеріїв - відкритий доступ до всього змісту ресурсів; ресурс складається в основному з науково-дослідних робіт; аудиторія ресурсу, в основному, дослідники та науковці.
Доступ вільний
Відкритий доступ до міжнародної видавничої компанії Nature Publishing Group (NPG)
Nature Publishing Group (NPG) - міжнародна видавнича компанія, яка публікує наукові журнали. Входить до складу видавничої групи Macmillan Publishers, якою в свою чергу володіє Georg von Holtzbrinck Publishing Group. Головним і найбільш відомим журналом, що випускається NPG є Nature є щотижневий міждисциплінарний науковий журнал, що видається з 1869 року. Основні тематичні напрямки публікацій: науки про життя (включаючи медицину), хімічні науки, науки про Землю та довкілля, Фізичні науки.
Відкритий доступ до повнотекствої бібліотечної системи JSTOR
JSTOR - це доступ до архівних номерів провідних журналів з гуманітарних, суспільних і природних науках. У колекції поміщають точні електронні копії всіх номерів журналів з моменту заснування.
Відкритий доступ до бібліотечної системи Business Source Complete
Наукова база даних для бізнесу, що містить велику колекцію бібліографічних відомостей і повних текстів. До числа різноманітних видань, пропонованих цією базою даних, відносяться покажчики і реферати найбільш важливих наукових журналів для бізнесу за період з 1886 р по теперішній час. Крім того, надані посилання на цитування з можливістю пошуку для більш ніж 1300 журналів.
«УКРАЇНСЬКИЙ ІНДЕКС НАУКОВОГО ЦИТУВАННЯ»
У тестовому режимі відкритий доступ до нового ресурсу - «Український індекс наукового цитування», що дозволяє проводити наукометричний моніторинг суб'єктів наукової діяльності України.
ВІДКРИТО ТЕСТОВИЙ ДОСТУП ДО ЕЛЕКТРОННО-БІБЛІОТЕЧНОЇ СИСТЕМІ (ЕБС) ВИДАВНИЦТВА «Лань»
Ресурс містить 120 періодичних видань з соціально-гуманітарних, природничих і технічних наук, що видаються вищими навчальними закладами Росії, а також до класичних праць з історії, філософії, соціології, літературознавства, економіки, права, психології, педагогіки та інших наук.
Доступ до наукової періодики України
Ресурс містить більше ніж 2422 - журналів; 19859 - випусків; 476663 - повних тексів статей.
Доступ до платформи PressReader
Ресурс містить більше- 5000 газет і журналів на 60 мовах; Газети, представлені в їх традиційному форматі і розмірі, включаючи повний зміст, зображення і рекламу; зручна навігація та інтерфейс на 9 іноземних мовах, включаючи російську; миттєвий переклад статті на 13 іноземних мовах, включаючи російську; можливість друку будь-якої газети і будь-якої статті; можливість прослуховування (аудіо-версія); пересилання статті по e-mail, опублікування в блогах і соціальних мережах; простий і розширений пошук; фотогалерея основних світових подій; мобільна версія для планшетів або мобільних телефонів..
Biology & Science 

Розміщено статті та дослідницькі праці з біології. Більша частина публікацій у відкритому доступі або вказано дату, коли стаття буде доступна. Англійською мовою. 

American Journal of Botany (AJB) 

Публікує дослідження, які становлять інтерес для широкої аудиторії вчених в усіх галузях біології рослин (структура, функції, розвиток, різноманітність, генетика, еволюція, розмноження, систематика), в усіх рівнях організації, а також в усіх груп рослин і суміжних організмів (ціанобактерій, водоростей, грибів і лишайників). Англійською мовою. 

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 28.06.2024 Книжкова виставка «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава»

  • 25.06.2024 Цікаві факти з біографії українського прозаїка Марка Черемшини: до 150-річчя від дня народження