-= Меню =-

Сервіс «Grafiati»

 «Grafiati» – це сервіс автоматичного оформлення бібліографічних посилань і створення списків використаних джерел.Він дозволяє студентам, аспірантами, науковцям та іншим авторам якісно оформлювати списки джерел до власних праць, не витрачаючи часу на дослідження нюансів кожного конкретного стилю цитування.

Сервіс «Grafiati» надає можливість генерувати бібліографічні посилання та створювати списки використаної літератури за українськими та міжнародними стандартами в найновіших редакціях: ДСТУ 8302:2015, ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК), APA (7th ed.), MLA (8th ed.), Chicago (17th ed., notes and bibliography), Chicago (17th ed., author-date), Harvard. А створені матеріали доступні в особистому кабінеті користувача, де їх можна редагувати, коригувати, копіювати та експортувати.

До 01 березня 2021 року всі студенти, аспіранти, викладачі та працівники Уманського НУС мають безлімітний доступ до функцій сервісу. Щоб почати ним користуватися, необхідно зареєструвати на сервісі, увівши унікальний реєстраційний код. Нижче розміщена детальна інструкція, в якій візуально показано весь процес реєстрації та користування сайтом.

ІНСТРУКЦІЯ

УНІКАЛЬНИЙ РЕЄСТРАЦІЙНИЙ КОДunus47898

РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕРВІСІ «GRAFIATI»

Бажаємо вдалого написання робіт! Витрачайте час на дослідження, а не на формальні аспекти – про них потурбується сервіс «Grafiati» та працівники Наукової бібліотеки Уманського НУС.

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 28.06.2024 Книжкова виставка «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава»

  • 25.06.2024 Цікаві факти з біографії українського прозаїка Марка Черемшини: до 150-річчя від дня народження