-= Меню =-

Історія України від найдавніших часів до сьогодення

Український народ сповнений духу національно-культурного відродження і багато мільйонів людей прагнуть до пізнання власної історії.

Історія це дуже цікава наука, яка приховує багато незвіданих таємниць та відкриває шляхи до їх відкриття. Вивчення історії це шлях до пізнання свого коріння. Ми маємо знати, якими були наші предки, адже вони передають нам свою ментальність від покоління до покоління.

Українці трудолюбивий і волелюбний народ, який в усі часи славився прагненням здобути омріяну свободу та незалежність, побороти пригнічування з боку інших держав. Знищити український народ, повністю його асимілювати не вдавалося нікому. Навіть в найтяжчі часи своєї історії українці відстоювали свої права.

З історії ми дізнаємось про визначні риси, надбання, культуру, звичаї, традиції українського народу. Віримо, що наші нащадки збережуть, примножать і пронесуть ці традиції через віки. Адже ми – перехідний місточок між минулим і майбутнім поколінням. Переживши всі труднощі боротьби за волю, українці зможуть усвідомити, як важливо розвивати власну державу та пишатися незалежною, багатою, квітучою рідною Україною.

Працівники бібліотеки підготували віртуальну книжкову виставку на допомогу навчальному процесу «ІСТОРІЯ УКРАЇНИ ВІД НАЙДАВНІШИХ ЧАСІВ ДО СЬОГОДЕННЯ». Література, яка представлена на ній, допоможе навчитися аналізувати й систематизувати історичні факти, розуміти та оцінювати події, які відкривають сторінки минулого, аргументовано відстоювати свою думку, формувати власні концепції та мати цілісне уявлення про багату, самобутню історію нашої батьківщини.

Вивчення історії своєї держави сприяє вихованню почуття гідності і можливості належного представлення державних інтересів у всіх сферах вашої професійної діяльності.

Марія Фіткаленко, провідний бібліотекар

Останні новини Наукової бібліотеки