-= Меню =-

Сучасний садово-парковий дизайн

Сучасний архітектурний проект, незалежно від призначення і вартості, не обходиться без оформлення прилеглої території. Вдала робота ландшафтного дизайнера гарантує збалансоване поєднання будівлі з навколишнім середовищем, задає атмосферу і впливає на загальне враження.

Декоративні властивості рослин – різноманітність форм, кольору і фактури – мають широкі можливості для створення сучасних об’єктів ландшафтного дизайну. Разом із тим збільшилася потреба у створенні невеликих приватних садів, в оформленні територій різноманітних громадських будинків, в озелененні інтер’єрів тощо. Кожен з нас мріє зробити свій сад найкращим – найкрасивішим і унікальним. Для того, щоб перетворити його в об'єкт захоплення, не потрібно глобальних перетворень – досить втілити в життя кілька актуальних тенденцій.

А отримати цінні поради в сфері ландшафтного дизайну можна, завітавши до читальної зали періодичних видань бібліотеки університету. Тут організована книжково-ілюстративна виставка, яку можна переглянути в онлайн форматі на веб-сайті бібліотеки. Її назва – «СУЧАСНИЙ САДОВО-ПАРКОВИЙ ДИЗАЙН».

Пропонуємо також скористатись ЕЛЕКТРОННИМ КАТАЛОГОМ для пошуку корисних книг і актуальних статей.

Останні новини Наукової бібліотеки