-= Меню =-

Закони фізики у процесі вивчення явищ живого світу

Протягом усієї історії людства основним рушієм його розвитку було пізнання світу і самого себе в цьому світі. Фізика є лідером сучасного природознавства і фундаментом науково-технічного прогресу, а підстав для цього достатньо. Фізика в більшій мірі, ніж будь-яка з наук, розширила межі людського пізнання, дала в руки людини найбільш потужні джерела енергії, вона різко збільшила владу людини над природою.

Фізика є для людини найважливішим джерелом знання про навколишній світ, вона вносить істотний внесок у розвиток духовного обличчя людини, формує його світогляд, вчить орієнтуватися у шкалі культурних цінностей та є основою сучасного науково-технічного процесу: механічний транспорт, електротехніка, радіоелектроніка,теплотехніка, автоматика і телемеханіка, будівельна техніка, сучасні технології, напівпровідникова і обчислювальна техніка та багато інших прикладних застосувань фізики.

На жаль, використання досягнень сучасної фізики дає не тільки позитивні наслідки. Тому виникли такі важливі проблеми людства, як боротьба за попередження ядерних війн, скорочення ядерних озброєнь, розв’язання екологічних проблем, забруднення навколишнього середовища, парниковий ефект, озонові діри, проблема Чорнобиля.

Тому сьогодні бібліотека Уманського національного університету садівництва пропонує читачам до ознайомлення віртуальну книжкову виставку «ЗАКОНИ ФІЗИКИ У ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ ЯВИЩ ЖИВОГО СВІТУ». Ознайомлюючись з літературою, що представлена на ній, ви зможете пізнати основні фізичні явища, механізми, закономірності та їх практичне застосування, сформувати правильне уявлення про природу фізичних явищ, особливо важливих в процесі практичної діяльності майбутнього професіонала своєї справи.

Марія Фіткаленко, провідний бібліотекар

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 09.09.2024 Відбувся круглий стіл «Життєвий і творчий шлях кандидата сільськогосподарських наук, доцента Світлани Петрівни Романщак»

  • 06.09.2024 Книжкова виставка «Іван Котляревський – батько нової української літератури»