-= Меню =-

16 липня в Україні відзначають День бухгалтера – професійне свято бухгалтерів та аудиторів

"Бухгалтерія — це мистецтво. Професія, що вимагає таланту і терпіння. Особливий дар бачити за цифрами складний світ економіки у її взаємозв’язках і гармонії."

                                                                                                                                                                                                                                                          Йоганнес Штемлер

День бухгалтера України – офіційне професійне свято, яке відзначається щорічно 16 липня. Дата свята вибрана не випадково. Цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», де були закріплені основні правові засади регулювання, організації, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності. Поява цього свята була зумовлена значним внеском працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій України, зростання національної економіки.

Професія бухгалтера шанована в багатьох країнах, про це свідчить наявність Міжнародного дня бухгалтера, який відзначається 10-го листопада.

Пропонуємо Вашій увазі Бібліогід по книжковій виставці «БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК І КОНТРОЛЬ – ЗАПОРУКА ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ», яка розміщена на галузевому абонементі №2 обслуговування студентів факультету економіки і підприємництва та факультету менеджменту. Добірка інформаційних джерел призначена для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, слухачів інститутів післядипломної освіти, бухгалтерів, фінансистів, аудиторів та інших спеціалістів економічного профілю.

Нагадуємо, що Ви можете самостійно здійснити пошук необхідних джерел інформації, використовуючи ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ БІБЛІОТЕКИ.

 

З нагоди професійного свята бібліотекарі найщиріші свої вітання адресують науково-педагогічному та студентському колективу кафедри обліку і оподаткування, працівникам бухгалтерії університету та усім, хто так чи інакше причетний до бухгалтерського обліку. Ми вдячні за Ваш внесок у впорядковане та гармонійне життя нашої країни! Хай Ваше життя з кожним днем наближається до досконалості, хай не підводить, а тільки гартується Ваше здоров’я. Добробуту Вам і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!

Наталя Олейніченко, провідний бібліотекар

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 16.07.2021 16 липня в Україні відзначають День бухгалтера – професійне свято бухгалтерів та аудиторів

  • 08.07.2021 Віртуальна виставка до Дня родини в Україні «Є цінності святі – любов, життя, родина»