-= Меню =-

Банківська система України

Без грошей жити не може цей світ,
Як людина не може без надії.
І давня професія – банкір
Сьогодні актуальна і важлива.

Щорічно 20 травня українські працівники банківських установ відзначають своє професійне свято. Це свято було встановлено Указом Президента України 6 березня 2004 року. День банківського працівника України є порівняно молодим святом, як і сама банківська система держави.

Банківська системи відіграє значну роль у розвитку економіки держави, забезпеченні її фінансової стабільності. Без неї важко уявити собі функціонування державних і комерційних установ, підприємств, та власне, розвиток відносин між суб’єктами господарювання.

У банківську систему України входить Національний банк України, який є центральним банком і проводить єдину державну грошово-кредитну політику. Забезпечення стабільності національної грошової одиниці є однією з важливих задач діяльності банків України.

Важко переоцінити роль банків у сучасному житті. Сьогодні банківська сфера є однією з найголовніших складових фінансового ринку, вона сприяє економічному зростанню та забезпеченню платоспроможності держави як достойного гравця на міжнародній арені.

На абонементі № 2 Наукової бібліотеки УНУС діє книжкова виставка «Банківська система України».

книжкова виставка «Банківська система України»книжкова виставка «Банківська система України»

Олена Полянецька,
провідний бібліотекар,
Лідія Кецкало,
бібліотекар І категорії

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 16.09.2019 Демократія як цінність для суспільства

  • 10.09.2019 Виставка нових надходжень (серпень – вересень) 2019р.

  • 02.09.2019 Вересень починається святом знань, просвіти, науки