-= Меню =-

Книга відкриває світ

Бібліотека – море книг
Бібліотека – храм науки...
Переступайте наш поріг,
Беріть скарби нетлінні в руки
Вони – це згусток давнини,
Вони – це всіх епох розмова
Вони прийшли із давнини
Як наша виспівана мова!

Наприкінці вересня осінь дарує нам золото падолисту, різнобарв’я жоржин і своє неповторне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

Книга завжди була в особливій пошані на українській землі. Наші мудрі предки заснували велику культурну традицію створення бібліотек – храмів духовності, знань, бо знали, що кожна книга – невичерпне джерело натхнення, розвитку та вдосконалення кожної людини.

Протягом багатьох століть роль книги і бібліотеки у духовному становленні людства залишаються неперевершеними. Вона аніскільки не змінилася з рішучим наступом інформаційної ери, поширенням у бібліотеках новітньої техніки та інформаційних технологій.

27 вересня співробітники читальної зали №1 спільно зі студентами 21- ма групи (куратор Валентина Лементовська) факультету економіки і підприємництва провели виховну годину «Книга відкриває світ» присвячену Всеукраїнському дню бібліотек.

Бібліотекар Марія ФіткаленкоБібліотекар Марія Фіткаленко

Із вступним словом про значення книги у житті людини виступила бібліотекар Марія Фіткаленко.

Студенти підготували змістовні доповіді про українські приватні бібліотеки, історію створення книги, заснування першої бібліотеки Ярослава Мудрого у Київській Русі, рукописне Пересопницьке Євангеліє, історію книгодруку та ін.

Тетяна Маєвська,
бібліотекар І категорії

Останні новини Наукової бібліотеки