-= Меню =-

Підвищення кваліфікації бібліотечних працівників: done

Упродовж десяти днів, з 24 квітня по 5 травня 2023 року, бібліотекарі відділу комплектування та наукової обробки документів бібліотеки Уманського НУС Галина Вдовиченко та Олена Діденко пройшли курси підвищення кваліфікації, що проводились Національним університетом біоресурсів і природокористування України спільно з ННІ неперервної освіти і туризму. Працівники бібліотеки щорічно беруть участь в таких курсах з метою стимулювання інноваційних процесів в книгозбірні, формування професіоналізму бібліотечних кадрів.

Курси підвищення кваліфікації бібліотекарів закладів освіти передбачають набуття слухачами нових або вдосконалення раніше набутих знань у межах професійної діяльності, підвищення професійного рівня та професійної компетентності.

Основні теми навчань курсів підвищення кваліфікації стали:

За час навчання бібліотекарями було опрацьовано 60 год. та успішно складено іспити на теми: «Вимоги сьогодення – віртуальна діяльність бібліотек» та «УДК в сучасних реаліях бібліотек». Після закінчення навчань отримали Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

   

Олена Діденко, бібліотекар І категорії бібліотеки

Останні новини Наукової бібліотеки