-= Меню =-

Реєструйтесь на вебінари українською від Clarivate!

Шановні читачі!

Інформуємо Вас про чергові вебінари українською від Clarivate в квітні.

Звісно вебінари не відбувалися б якби не героїчний захист і щохвилинний подвиг наших Збройних Сил, Територіальної оборони, Нацгвардії, ППО, Волонтерів, і кожного хто на своїх місцях робить все можливе для перемоги: захищає, лікує, годує, прихищає біженців та підтримує ділом, фінансами, словом.

Важливо! Всі вебінари безкоштовні, тривалість кожного – одна година, у WEBEX. Учасник, що прослухів більше 90 % часу отримує електронний сертифікат.

Реєстрацію на всі вебінари відкрито, необхідно перейти за обраним посиланням, натиснути кнопку Register та заповнити анкету. По реєстрації, а також за добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з параметрами входу у WEBEX. При підключенні до вебінару врахуйте, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР.

Пропонуємо перелік вебінарів квітня:

7 квітня тема: «Хижацьки видання: розпізнати та уникнути»

Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації

Реєстрація: (перейдіть за посиланням та заповніть анкету)

10:15–11:15 https://bit.ly/3KTamwt

12 квітня – тема: «EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу»

Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на ваші питання.

Реєстрація: (оберіть зручний час, натисніть на повилання та заповніть анкету)

10:15–11:15 https://bit.ly/3qdj2Gb  

16:15–17:15 https://bit.ly/3wkoN8P  

14 квітня – тема: «Авторські профілі науковця»

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/36fp95Q

26 квітня – тема: «Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ЗВО у GRAS рейтингу»

Тези: Нова класифікація для Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) під назвою Shanghai GRAS тепер доступна в InCites Benchmarking & Analytics. Ця нова класифікація заснована на відображенні категорій Web of Science для 54 навчальних предметів відповідно до методології GRAS. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки вашої стратегії підвищення рейтингу університетів.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3IsKLJ1

28 квітня – тема: «Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій»

Тези: Управління бібліотечними фондами є постійним, але мінливим процесом. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб бути в курсі новин і дізнаватися, як інструменти Web of Science, в тому числі Master Journal List, Journal Citation Reports і InCites, можуть допомогти вам керувати своїми колекціями та визначати найефективніші журнали для вашої установи.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3InqlkE

Останні новини Наукової бібліотеки