-= Меню =-

Вебінари українською від Clarivate. Реєструйтесь!

Шановні читачі! Інформуємо Вас про чергові вебінари українською від Clarivate. У лютому обговорюватимуться декілька питань, зокрема: відкритий доступ, патентні дані у Derwent Innovation Index на платформі Web of Science та визначатимемо лідерів за даними Web of Science Core Collection.

Важливо! Всі вебінари безкоштовні, тривалість кожного – одна година, у WEBEX. Учасник, що прослухів більше 90 % часу отримує електронний сертифікат.

Реєстрацію на всі вебінари відкрито, необхідно перейти за обраним посиланням, натиснути кнопку Register та заповнити анкету. По реєстрації, а також за добу та за годину до вебінару надійдуть листи нагадування з параметрами входу у WEBEX. При підключенні до вебінару врахуйте, що WEBEX не підтримує операційну систему ХР.

Пропонуємо перелік вебінарів лютого:

10 лютого о 16:15–17:15 годині

Тема: 20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт (серія Clarivate науковцям 2022).

Тези: Відкритий доступ. Відкрита наука. Визначення. Складові. Функції. Вплив на публікації. Відкритий доступ та його види. Вартість публікацій. Вплив на доступ і поширення знань. Аналіз відкритих публікацій України.

Реєстрація: https://bit.ly/3HIJ3U8

17 лютого о 10:00-12:00 годині

Спільний вебінар Clarivate та Антиплагиат «Ефективні інформаційні інструменти для роботи з науковими журналами».

Реєстрація та анонс за посиланням: https://bit.ly/3raS3vL

23 лютого о 10:15–11:15 годині

Тема: Research Smarter: Derwent Innovation Index: додаткові можливості для наукових досліджень.

Тези: Дослідницька діяльність науково-дослідних установ та університетів відіграє вирішальну роль у життєвому циклі інновацій. Результати досліджень відбиваються у публікаціях та патентах. Виконуючи стандартні пошуки і намагаючись зрозуміти тенденції досліджень, наукова спільнота часто схильна покладатися лише на дані публікацій, нехтуючи важливими патентними даними. На вебінарі обговоримо патентні дані, доступні у Web of Science та інших рішеннях Clarivate.

Реєстрація: https://bit.ly/3ubJumn

24 лютого о 10:15–11:15 годині.

Тема: Research Smarter: Визначення експертів за допомогою даних Web of Science.

Тези: На вебінарі сфокусуємося на здобутках науковців за даними Web of Science Core Collection. Розглянемо прикладні задачі: Хто є кваліфікованими спеціалістами з моєї спеціальності та є лідером? Де знаходяться центри передового досвіду в конкретному регіоні? З якими дослідниками варто шукати партнерства? З якими фахівцями співпрацюють мої конкуренти? Можливості та функції Publons та Orcid.

Реєстрація: https://bit.ly/345MPZt

Реєструйтесь!

Останні новини Наукової бібліотеки