-= Меню =-

Запрошуємо на вебінари компанії Clarivate

Компанія Clarivate розпочинає новий цикл безкоштовних вебінарів для науковців. Вебінари проходитимуть українською на платформі Zoom. До вашої уваги пропонуємо розклад занять на січень-лютий 2024 року.

18 січня 2024

Тема: Персональний кабінет у Web of Science

Тези: 2024 рік починаємо з обговорення реєстрації та використання персонального кабінету в Web of Science з максимальною користю. Налаштування, коригування та робота з авторським профілем, історія пошуку, налаштування повідомлень. Також відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0yJ-iSyUQ_6r0k5BkGxhCQ


25 січня 2024

Тема: Найвищі нові спеціалізації та напрямки у дослідженнях 2023 року

Тези: Темпи інновацій ніколи не сповільнюються, а спеціалізовані галузі науки швидко розвиваються і з'являються нові. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб отримати знання та передбачення щодо розуміння мінливих глобальних дослідницьких тенденцій 2023 року, які завершують вас у стратегічному плануванні, інвестуванні та прийнятті рішень.

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Q_yl45bDSPu9rnyYYHnr5w


1 лютого

Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності

Тези: Як знайти та проаналізувати публікації за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як розмістити основні видання в яків варто подавати статті. Як знайти установи та науковців, які більше доклалися до вирішення цікавої вам теми.

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_VUCLqonERcGzxf8RttHjRg


8 лютого

Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі

Тези: Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI, квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yfp-CZPBQuau8efzvfphhw


15 лютого

Тема: Відкритий доступ

Тези: Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініціативу відкритого доступу, що була оголошена 14 лютого 2002 року обговорюємо, що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів та дисертацій. Звісно згадуємо бізнес моделі журналів і як знайти видання відкритого доступу і ті, що з безкоштовними публікаціями

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_V3wiRv_ITAOtclQ-lMqDWQ


22 лютого

Тема: Оцінка міжнародної співпраці

Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращої презентації наукових здобутків та отримання додаткового фінансування. Як програмне забезпечення доступне та ефективне для співпраці, оцініть їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремій установі. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yAShWvAqTC-_LzUt3GYXQA


29 лютого 2024 року

Тема: Підтримка досліджень чесності за допомогою надійних інструментів та даних

Тези: Сьогодні ми спостерігаємо за зростанням не тільки деяких журналів, які видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень, включаючи паперові фабрики, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживання штучним інтелектом.

Підтримка цільності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодавців, видавців та постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів.

Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, які кроки в Web of Science зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень у рамках наших постійних зусиль активного зовнішнього середовища в підтримці суспільної довіри до наукових та наукових досліджень.

Час 10:15–11:15

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_93p571xARxq_VUZgkfiihA

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 29.04.2024 Георгій Гринь: від досліджень ґрунтового покриву до укладання карт ґрунтів України