-= Меню =-

Запрошуємо на вебінари від Clarivate

Компанія Clarivate оголошує початок серії «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна» та запрошує на перший вебінар українською 2022 року.

Коли: 13 січня о 16:15–17:15 годині.

Де: проходить у Webex.

Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.

Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Вартість: безкоштовний.

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3pHtRQZ

Організатори повідомляють, що в січні під час вебінару буде оголошено вікторину, серед учасників, що правильно дадуть відповіді на питання, Random визначить володаря сувенірів.

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація на всі вебінари серії «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна» – відкрито. Тому реєструйтеся і не знехтуйте можливістю розширити свій кругозір.

10 лютого: https://bit.ly/3HIJ3U8
10 березня: https://bit.ly/31yYJtJ
7 квітня: https://bit.ly/33cT5Op
5 травня: https://bit.ly/3JRQuKG
9 червня: https://bit.ly/3n5brYB
7 липня: https://bit.ly/3f1Aast
11 серпня: https://bit.ly/3395z9N
8 вересня: https://bit.ly/3zC06EC
6 жовтня: https://bit.ly/3eZeSM2
10 листопада: https://bit.ly/3t5Laxi
8 грудня: https://bit.ly/3t2GGXY

Останні новини Наукової бібліотеки