-= Меню =-

Завершилась осіння сесія вебінарів Clarivate: нові можливості роботи та функціонал Web of Science

Бібліотека Уманського національного університету садівництва продовжує плідну співпрацю з компанією Clarivate, яка є власником і виробником потужних ресурсі та інструментів, зокрема платформи Web of Science, котрі допомагають науковцям проводити, аналізувати, презентувати наукові дослідження на світовому рівні.

Працівники бібліотеки – директор бібліотеки Тетяна Кравченко, бібліотекар І категорії Тетяна Маєвська та бібліотекар ІІ категорії Інна Притуляк – долучились до серії вебінарів від компанії Clarivate, що відбулись у листопаді. Протягом місяця загалом їх відбулося шість. Спікер – Ірина Тихонкова. Учасники вебінарів обговорили наступні питання: пошук та аналіз патентної інформації, базові можливості роботи в Web of Science Core Collection, відкритий доступ та відкрита наука, додаткові можливості Web of Science Core Collection, підбір журналу для публікації, дані та метрики Web of Science з різними API від Clarivate.

   

   

За підсумками роботи всі учасники отримали сертифікати, що підтверджують їх участь у вебінарах.

З вертаємо увагу читачів, що у рамках співпраці з компанією Clarivate бібліотека Уманського НУС надає науково-педагогічним працівникам та здобувачам освіти університету вільний доступ платформа Web of Science. На сьогодні на платформі Web of Science розташовано 15 баз даних, що створюються як компанією Clarivate Analytics, так і її партнерами. Загалом на платформі індексується більше 33 тисяч видань, з 1864 року, з усіх дисциплін.

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 28.06.2024 Книжкова виставка «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава»

  • 25.06.2024 Цікаві факти з біографії українського прозаїка Марка Черемшини: до 150-річчя від дня народження