-= Меню =-

Збір російськомовної літератури: бібліотека Уманського НУС розпочинає благодійну акцію

24 лютого змінило життя українців, остаточно і безповоротно. Як ніколи, обов’язок кожного з нас – об’єднатись у нашому бажанні сприяти перемозі України над російським агресором і зробити все можливе заради досягнення цієї мети.

Задля цього бібліотека Уманського національного університету садівництва розпочинає благодійну акцію «Збір російськомовної літератури», долучитись до якої можуть всі бажаючі: студенти та випускники, викладачі, співробітники університету, а також не байдужі уманці. Бібліотекарі будуть раді будь-якій підтримці та допомозі!

Суть акції доволі проста. Якщо ви маєте книги, газети, журнали або іншу паперову продукцію, написані російською мовою, приносьте їх до читальної зали №1 бібліотеки Уманського національного університету садівництва. Адже ми знаємо, як утилізувати російськомовну літературу з користю. Зібрану макулатуру ми здамо на переробку, а виручені кошти передамо на потреби ЗСУ.

Збір книг триватиме протягом місяця – з 01 до 30 вересня 2022 року. Ми чекатимемо на вас щодня з понеділка до п’ятницю з 08:00 до 16:00 години.

Працюємо для Перемоги! Слава Україні! Героям слава!

Останні новини Наукової бібліотеки