-= Меню =-

Читальна зала періодичних видань

Незмінною передумовою успішної діяльності Наукової бібліотеки університету залишається її фонд, де одним із джерел надання оперативної інформації є зібрання періодичних видань. Нині до бібліотеки надходить 107 найменувань періодики з України, ближнього та дальнього зарубіжжя, для роботи з якими облаштована затишна читальна зала. Студенти, викладачі та співробітники мають можливість ознайомитися з науковими новинками у всіх галузях народного господарства, а також – суспільно-політичних процесах у країні та світі.

На допомогу відвідувачам приходить також систематична картотека журнальних та газетних статей, яка відображає зміст періодичних видань, необхідних для поглибленого вивчення навчальних дисциплін.

Для прискорення пошуку інформації користувачам відкрито доступ до мережі Інтернет з можливістю користування Wi-Fi.

Співробітники відділу застосовують різноманітні заходи, заохочуючи читачів до читання періодичних видань: проводяться інформаційні години, перегляди, літературно-музичні та тематичні вечори. Слід відзначити, що великою популярністю серед науково-педагогічного та студентського колективів університету користується постійно діюча виставка «Нові надходження».

Зазначеними заходами читальна зала періодичних видань, як необхідний структурний підрозділ бібліотеки, сприяє навчальній і професійній діяльності, організації дозвілля користувачів і створенню позитивного іміджу бібліотеки.

Останні новини Наукової бібліотеки


  • 28.06.2024 Книжкова виставка «Україна – суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава»

  • 25.06.2024 Цікаві факти з біографії українського прозаїка Марка Черемшини: до 150-річчя від дня народження