-= Меню =-

Scopus

З 2018 року за передплатою МОН України в Уманському національному університеті садівництва надає доступ до бази даних Scopus. Доступ до ресурсу здійснюється з локальної мережі університету.

Scopus – це мультидисциплінарна бібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. Scopus пропонує всебічний огляд дослідницьких результатів у різних сферах науки, а також розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень. База даних була створена в 2004 році видавничою корпорацією Elsevier.

Scopus містить більше 87 млн. документів (наукові рецензовані журнали, матеріали конференцій, серіальні книжкові видання тощо), а глибина архіву сягає 1788 року. 

Scopus – один із вагомих інструментів в галузі наукометрії, який надає різні метрики для кількісного виміру науки: створено понад 17 млн. авторських профілів та понад 80 тис. профілів установ, проіндексовано понад 25 тис. назв рецензованих наукових журналів, міститься 1,8 млрд наукових цитувань.

   

Останні новини Наукової бібліотеки